Kim jestem? Obecnie Szczęśliwą Mamą dwójki dzieci, która od niedawna żyje pełnią życia u boku swojego partnera, z którym raz po raz spełniają swoje marzenia.

Jeśli poznalibyście mnie przed kilkoma laty spotkalibyście zahukana szarą myszkę z wiecznymi problemami i pechem przyczepionym do niej jak rzep do psiego ogona. Odkąd tylko skończyłam szkołę zaczęłam pracować i odkładać pieniądze, które po prostu nie trzymały się mojej ręki. Szybko usamodzielniłam się i wyprowadziłam od rodziców jeszcze na studiach, dawałam sobie sama radę, jednak nigdy nie było kolorowo i nie było mnie stać na drogie kosmetyki czy egzotyczne wakacje. Przez wiele osób uważana byłam za dziwaczkę, ponieważ przez swój wstyd, zamiast chodzić na imprezy, wolałam siedzieć w domu lub spać. Miałam jednak dwie przyjaciółki, które opiekowały się mną w najważniejszych chwilach i na których polegałam całym swoim życiem. To właśnie jedna z przyjaciółek poleciła mi skorzystanie z usług wróżki, ot tak, dla zabawy, aby skorzystać z wróżby czy przepowiedni i dowiedzieć się co mnie może czekać.
Gdy wybrałam się do wróżki została mi przedstawiona świetlana i piękna przyszłość, którą teraz faktycznie posiadam, jednak wtedy uznałam słowa wróżki za drwinę i oszustwo…
Coś jednak targnęło mną i nie pozwoliło mi zerwać kontaktu z wróżką, którą poznałam parę dni wcześniej. Długo biłam się z myślami, ale skorzystałam kolejny raz z gabinetu wróżki, chcąc raz na zawsze wyjaśnić całą sytuację. Wróżka doskonale wiedziała, co mam na myśli i ubiegła mnie i moją złość, opowiadając mi o rytuale opartym na wiedzy dalekiego wschodu, który to przyciąga Dobrą Energię wprost do klienta, zwanym Astral Money. Chociaż nazwa rytuału przywodzi na myśl pieniądze, te są wyłącznie częścią całego procesu, który to skupia całą pozytywną energię wewnątrz człowieka.

Rytuał Astral Money zmienił moje szare i nieśmiałe życie w coś wyjątkowego. Na swój sposób wróciło do mnie szczęście i śmiałość, które szybko zaowocowały w nowych znajomościach i rozwijaniu moich umiejętności. Prędko udało mi się zacząć więcej dorabiać, ponieważ klienci zauważyli moją zmianę na lepsze. Niedługo potem okazało się też że do kawiarni w której pracowałam przychodził od dawna pewien chłopak, który zauważył mnie jeszcze przed metamorfozą, jednak po niej zupełnie się zauroczył. Dziś ten chłopak to mój mąż.

Rytuał magiczny Astral Money przyciągający szczęście i fortunę to najlepsze co mnie spotkało w tak krótkim czasie.

Samo przeprowadzenie rytuału nie było niczym strasznym czy mocno absorbującym dla mnie. Właściwie wszystko skupiało się na tym, że kupiłam od wróżki specjalną świecę, przy której w ustalony dzień, o ustalonej godzinie siadłam, zapaliłam i skupiłam się na niej. W pewnym momencie poczułam rozchodzące się po moim ciele ciepło. Efekty zauważyłam już krótką chwilę po rytuale, kiedy składając wieczorem ubrania, zauważyłam, że coś z nich wypadło pod szafkę – gdy schyliłam się po to, okazało się, że wypadł z nich mój żeton magnetyczny, którego szukałam dość długo. Jednak nie to było największą niespodzianką. Pod szafką znalazłam także pięćdziesięciozłotowy banknot, który wydawało mi się, że zgubiłam kilka tygodni wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *