Jasnowidzenie oraz zdolności prorocze od setek lat budzą kontrowersje oraz mieszane uczucia. Przeciwnicy twierdzą, że osoby trudniące się jasnowidzeniem po prostu wykorzystują splot sprzyjających sytuacji oraz ludzką psychikę. Z drugiej jednak strony z historii wiemy, że nie jeden jasnowidz pomógł policji w wielu zagadkach kryminalnych. Dzisiaj istnieje wiele sposobów na to, żeby umówić się na konsultację z jasnowidzem i poznać swoją przyszłość lub znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytanie. Jednym z ciekawszych metod spotkania jest kontakt przez Internet.

Jak możemy skorzystać z usług jasnowidza online ?

Obecnie w sieci możemy znaleźć wiele ofert prywatnych jasnowidzów, którzy oferują różne formy kontaktu od spotkania indywidualnego w gabinecie specjalisty po kontakt telefoniczny lub online. W Internecie istnieją też specjalne portale, które zrzeszają jasnowidzów z całej Polski. Znajdziemy w nich dokładny opis oferowanej usługi oraz komentarze klientów wraz z ocenami konsultacji. Na tej podstawie możemy więc wybrać idealnie dopasowanego jasnowidza do naszego problemu. Mamy możliwość różnych form komunikowania się z wybranym specjalistą. Popularny jest zwykły czat, gdzie dokładnie możemy przedstawić naszą sprawę, a jasnowidz szybko odpowie nam jaką miał wizję w naszym temacie. Bardziej komunikatywnym sposobem kontaktu, może okazać się połączenie poprzez popularny program Skype. Będziemy mieć wtedy możliwość kontaktu z jasnowidzem poprzez kamerę w naszym komputerze. Dostępny będzie zatem głos oraz obraz co sprawi, że poczujemy się tak jakbyśmy siedzieli na miejscu w gabinecie. W przypadku jednak kiedy nie jesteśmy osobą otwartą i wstydzimy się rozmawiać o sowich problemach, najlepszym rozwiązaniem może okazać się kontakt poprzez e-mail. W tym przypadku możemy opisać sytuację, która nas martwi lub ciekawi w mailu i wysłać go do jasnowidza. Możemy również dodać pewne załączniki w postaci zdjęcia lub krótkiego filmiku, które mogą lepiej wytłumaczyć nasz problem. Zazwyczaj w odpowiedzi najpierw otrzymamy proponowaną wycenę za usługę i jeżeli ją zaakceptujemy to otrzymamy szczegółową wróżbę.

Dzięki możliwości kontaktu poprzez łącze internetowe oszczędzamy nasz czas i mamy możliwość uzyskania szybkiej odpowiedzi, ponieważ często jasnowidz w sieci jest dostępny cały dzień. Dodatkowo mamy szeroki wachlarz komunikacji z wybranym przez nas specjalistą, od szybkiego czatu poprzez bardziej personalnego spotkania za pomocą kamery internetowej, aż do dyskretnych wiadomości na skrzynkę elektroniczną. Minusem takiej formy komunikacji mogą być czasami gorsze wróżby, ponieważ czasami, jasnowidz online potrzebuje fizycznego kontaktu z daną osoba, aby mieć wizję.

Jakie problemy możemy rozwiązać podczas wizyty online z jasnowidzem ?

Oferta każdego jasnowidza uzależniona jest od tego w jakim charakterze przychodzimy po poradę. Jeżeli jest to doradztwo indywidualne to jesteśmy w stanie uzyskać pomoc w następujących przypadkach :

1. Przewidywanie przyszłości. Możemy dowiedzieć się pewnych informacji na temat pozytywnych oraz negatywnych wydarzeń z naszego życia, na które możemy lepiej się przygotować.

2. Relacje towarzyskie. Na spotkaniu możemy dowiedzieć się jakie dokładnie uczucia drugiej osoby wobec nas. Dzięki temu możemy uniknąć rozczarowań oraz związków, które nie mają przyszłości.

3. Zdrowie oraz choroby. Podczas spotkania jasnowidz jest w stanie rozpoznać wczesne stadium choroby, dzięki czemu będziemy mieć więcej czasu na reakcję oraz leczenie.

4. Odkrywanie ukrytego potencjału w danej osobie. W każdym z nas drzemie coś wyjątkowego. Jasnowidz będzie stanie na spotkaniu odkryć to i pobudzić do rozwoju.

5. Wsparcie kariery. Jasnowidz podczas, krótkiego wywiadu będzie w stanie pokazać nam najlepsze kierunki naszego rozwoju zawodowego, które przyniosą nam najlepsze korzyści.

Jeżeli przychodzimy po poradę w sytuacjach biznesowych, to jasnowidz online może nas wesprzeć w następujących sprawach:

1. Doradztwo personalne. Jasnowidz online na podstawie krótkich opisów kandydatów na stanowisko pracy, które tworzymy, będzie w stanie nam powiedzieć, który z nich będzie najlepiej pasował do naszej firmy lub zespołu. Dzięki temu unikniemy zatrudnienia nieefektywnych osób.

2. Sprawdzenie kontrahentów. Na spotkaniu będziemy mogli sprawdzić czy firma z którą chcemy nawiązać współpracę jest wiarygodna oraz kompetentna. Dzięki temu uzyskamy pewność w naszych relacjach biznesowych oraz będziemy mogli podejmować lepsze decyzje strategiczne.

3. Ocena nowego produktu. Jeżeli zamierzamy wprowadzić na rynek nowy produkt, warto udać się do jasnowidza. Będzie on mógł bowiem powiedzieć nam czy odniesiemy sukces lub jakie aspekty poprawić przed wprowadzeniem finalnego wyrobu na rynek.

Jasnowidz online to też osoba która potrafi rozwiązywać zagadki kryminalne. Jeżeli zaginęła więc jakaś bliska nam osoba i żadna państwowa instytucja nie potrafi nam pomóc, warto skontaktować się z jasnowidzem, który nie raz udowodnił, że potrafi pomagać nawet w takich sprawach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *