Jestem wróżką, która przepowiada przyszłość

Nazywam się wróżka Ania i od dziecka związana jestem z magią i mistycznymi sprawami. Moja babcia przekazała mojej mamie, a następnie mnie w genach pewne nadprzyrodzone zdolności, między innymi zdolność zaglądania za Kurtynę Przyszłości, umiejętność czytania odpowiedzi na pytania z Kart a także umiejętności lecznicze. Moja babcia była wybitną wróżką z Podlasia, którą niektórzy, nieznający jej nazywali wiedźmą. Pochodzę z rodziny Obdarzonej Zdolnościami, które to we mnie się wyjątkowo skumulowały, otwierając mi drogę do zgłębiania tajników Wiedzy Tajemnej i poszerzania swoich umiejętności z zakresu przepowiadania przyszłości.

Zdolności, jakie posiadam i używam

Moją ulubioną praktyką magiczną od zawsze były wróżby z wykorzystaniem kart, a także rytuały odprawiane za pomocą kart. Nie zabrakło jednak w moim życiu miejsca na zgłębianie tajników przepowiadania przyszłości. Dzięki umiejętności Zaglądania Za Kurtynę i podróży astralnych a także chęci do nauki szybko udało mi się zgłębić tajemnice tej wyjątkowej sztuki, a także pracować nad nią tak, aby móc jak najskuteczniej pomagać ludziom i znajdować odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Przepowiadanie przyszłości

Magią param się od czasu nastoletniego. W momencie, w którym stałam się kobietą moje magiczne wyjątkowe zdolności uaktywniły się, otwierając mi oczy na świat astralny i moce Natury oraz Kosmosu. Choć z początku nie umiałam dokładnie interpretować wizji z przyszłości, opanowałam tę sztukę już przed dwudziestym rokiem życia, dzięki czemu już jako młoda kobieta mogłam zajmować się pomaganiem ludziom w ich życiowych rozterkach. Z racji swojego zamiłowania do kart i numerologii szybko nauczyłam się wywoływać wizję z przyszłości używając Kart Tarota i Kart Cygańskich, a także robiąc analizę numerologiczną na podstawie daty urodzenia i znaku zodiaku.

Jak przepowiadam przyszłość?

Przepowiadanie przyszłości stało się w pewnym momencie sztuką, której poświęcałam najwięcej czasu w swoim młodzieńczym okresie. Wybierając własną drogę zgodną z moim przeznaczeniem postanowiłam wprowadzić ofertę przepowiadania przyszłości do swoich usług, które proponuję swoim obecnym klientom. Jeśli zatem interesuje Cię możliwość poznania faktów z życia, które Cię czekają w najbliższej przyszłości, odezwij się do mnie, a ja wybiorę najdogodniejszą metodę odczytania Twojej przyszłości.

Skontaktuj się ze mną!

Jestem w stanie przepowiadać przyszłość nie tylko widząc się z klientem twarzą w twarz. Dzięki mojemu wyjątkowemu darowi, bez problemu mogę dokonać analizy Twojej przeszłości i zajrzeć w Twoją przyszłość nawet w momencie, gdy znajdujesz się kilkaset kilometrów ode mnie. Magia i Moce Natury a także Świat Astralny nie znają fizycznych ograniczeń, takich jak chociażby odległość, dzięki temu również pisząc lub dzwoniąc do mnie możesz skorzystać z moich usług, podczas gdy ja mogę zorganizować rytuał przepowiadania przyszłości. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną każdego dnia, zarówno przez telefon jak i maila.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *