Jako wróżka, która odziedziczyła po swoich przodkach płci żeńskiej duże zdolności od najmłodszych lat pałałam największą miłością Kartomancji i różnego rodzaju Magicznych Talii, przy pomocy, których można uzyskać odpowiedzi na najróżniejsze pytania i odczytywać przyszłość. Już będąc małą dziewczynką przypatrywałam się mojej babci parającej się zarówno ziołolecznictwem jak i odczytywaniem kart, która to nie tylko nauczyła mnie posługiwania się sztuką przepowiadania przyszłości i wróżenia z Tarota, ale i przekazała mi w genach swoje niesamowite zdolności. To właśnie karty stały się moją największą namiętnością i Wiedzą, którą najchętniej pogłebiam od ponad 20 lat. Z racji tego, że moje niezwykłe zdolności otrzymałam po mamie i babci, które wykorzystywały je przede wszystkim do pomagania ludziom, sama poczułam potrzebę wykorzystania swojego daru w sposób, który uszczęśliwi innych ludzi. W związku z tym zdecydowałam się otworzyć własne porady przez telefon i maila, przy pomocy, których rozmawiam z osobami poszukującymi odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące swojego życia.

Wróżenie z Tarota

W mojej ofercie możecie znaleźć wróżenie z Tarota oraz przy pomocy innych magicznych Talii. Karty Tarota to starodawna, pochodząca z XV wieku talia służąca do wróżenia i medytacji, ale także i do gry, chociaż do tego ostatniego są najrzadziej używane. Wróżby odczytuje się na podstawie ich ułożenia a także wizerunków na nich przedstawionych. Do wróżenia z kolei używa się dużej talii liczącej siedemdziesiąt osiem kart podzielonych na Wielkie i Małe Arkana.

Ulubione narzędzie wróżek

Karty Tarota są doskonałym łącznikiem ze światem niematerialnym, a co za tym idzie idealnie zdają się do odczytywania wróżb. Wróżenie z Tarota jest najbardziej powszechnym rytuałem i najbardziej przystępną oraz wygodną metodą odczytywania przyszłości, przeszłości i poszukiwania odpowiedzi na pytania a także najbardziej ulubionym sposobem wróżenia dla nasz – wróżek. Karty Tarota zwane też są kartami królewskiej drogi, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że karty te są drogą do wiedzy i doskonałości i mądrości. Jedynym, o czym trzeba pamiętać, to zadawanie kartom odpowiednich pytań, ponieważ odpowiedzi w innych przypadkach bywają niejasne.

Co daje Talia Tarota?

Wróżenie z Tarota to jeden z moich ulubionych rytuałów i sposobów na odczytywanie odpowiedzi nurtujących moich klientów. Z chęcią rozłożę talię swoich kart w momencie, gdy do mnie zadzwonisz i zapytasz, co Tarot mówi o Twoim życiu. Z powodzeniem można z niego odczytać odpowiedzi na pytania dotyczące życia miłosnego, pracy, bliskiej przyszłości. Karty są też w stanie odpowiedzieć a właściwie podpowiedzieć, jaką drogę wybrać na życiowych rozstajach, a co za tym idzie pomagają one rozwiać wszelkiego rodzaju wątpliwości i naprowadzić daną osobę na właściwą drogę, która doprowadzi ją do prawdziwego szczęścia.

Zapraszam do rozmowy!

Jeśli chcesz skorzystać z moich usług i zamawiasz wróżbę z Tarota odwiedź zakładkę kontakt i napisz lub zadzwoń do mnie, a postawię dla Ciebie karty i zadam im pytanie, które Cię nurtuje. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze sobą.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *