Wróżka to osoba płci żeńskiej, która w przeszłości kojarzona była z osobą posiadającą moc czynienia czarów. Najczęściej w literaturze przedstawiana ona jest jako osoba dobra i uczynna, choć czasami przedstawia się ją jako złą postać, która potrafi rzucać czary sprawiające krzywdę głównym bohaterom. Dzisiaj kojarzymy wróżkę jako osobę, która potrafi przepowiedzieć przyszłość i widzi przeszłość oraz teraźniejszość. Jej głównymi atrybutami są karty oraz szklana kula. Specjalizuje się ona zazwyczaj w numerologii oraz astrologii, potrafi też rzucać oraz odczyniać uroki.

Ile kosztuje wizyta u wróżki ?

Wiele osób traktuje wróżki z dużym dystansem. W naszym społeczeństwie panuje przekonanie, że wróżenie to tylko dobra zabawa i forma rozrywki. Trzeba jednak przyznać, że liczba klientów korzystających z usług wróżek ciągle rośnie. Duża dynamika naszego życia oraz niepewność jutra sprawia, że ludzie pragną dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości, aby lepiej się do niej przygotować.

Istnieje wiele form kontaktu z wróżką. Najbardziej popularna jest wizyta osobiście w gabinecie wróżki. Najczęściej trwa ona godzinę a jej koszt wynosi od około 200 do 400 złotych. Innym sposobem na otrzymanie wróżby w trapiącej nas sprawie może być po prostu kontakt telefoniczny lub czat przez Internet. W tym przypadku cena wróżby może być nieco mniejsza i wynosić od 100 do 300 złotych w zależności od ilości pytań jakie zadamy. Możemy więc stwierdzić, że usługi wróżek nie należą do najtańszych. Nie każdy jednak wie, że istnieje sposób na darmowe wróżenie.

Jak wyglądają wróżby za darmo?

Na początku należy jasno powiedzieć, że darmowe wróżby na pewno nie są tak niezawodne jak te wykonywane przez profesjonalne wróżki za odpłatą. Darmowe wróżenie bowiem znajdziemy najczęściej na stronach internetowych, gdzie tak naprawdę sztuczna inteligencja podejmuje się trudu wróżenia. Należy wiec traktować takie wróżby z dystansem i jako formę świetnej rozrywki.

Jedną z popularnych form darmowych wróżb jest Tarot. Jest to wróżenie z kart, które składają się z dwóch grup zwanych wielką arkaną ( 22 karty ) oraz małą arkaną ( 56 karty ). Każda z nich przedstawia inny symbol, który może sygnalizować pozytywną lub negatywną odpowiedź na pytanie odnośnie naszej przyszłości. W sieci możemy znaleźć wiele tarotów w darmowych wersjach. Przed przystąpieniem do zabawy warto oczyścić umysł i skupić się na wróżeniu. W takim stanie możemy już pomyśleć o jednym pytaniu, które dotyczy nas lub bliskiej nam osoby. W kolejnym kroku możemy przystąpić do losowania jednej karty z całego stosu. Ta, którą wybierzemy będzie odpowiedzialna za znaczenie odpowiedni na nasze pytanie. Po odsłonięciu karty zobaczymy co wylosowaliśmy i jakie ona ma znaczenie. Zazwyczaj podawany jest długi opis, z którego musimy sami podjąć próby interpretacji w kontekście naszego pytania. Jeżeli mamy problemy, najczęściej znajdziemy poniżej kontakt do wróżki, która zrobi to za nas, oczywiście za odpowiednią odpłatą.

Inną często spotykaną darmową wróżbą mogą być runy. Są to kamienie, na których wypisane są litery magicznego alfabetu starożytnych Germanów. Można spotkać darmowe wróżby w sieci na licznych stronach internetowych związanych z ezotoryką. Podczas zabawy należy wylosować jeden z kamieni. Jego znaczenie z obszernym opisem poda nam program komputerowy. Bazując na napisanym tekście możemy sami zinterpretować jego znaczenie pod kątem naszego pytania.

Horoskop jako najpopularniejsza darmowa wróżba

Horoskop to taka wróżba, która każdy nas na pewno czytał. Polega ona na przypisaniu do siebie odpowiedniego znaku zodiaku na podstawie daty swojego urodzenia. Znaków zodiaków jest 12 i są one utożsamiane głównie z rodzajami zwierząt. Każdy okres w ciągu roku jest przypisany do jednego rodzaju znaku. Znając naszą datę urodzenia, możemy poznać przypisany do nas znak zodiaku. Bardzo często w gazetach lub czasopismach znajduje się dział z horoskopem, w którym będzie opisana wróżba na przyszłość dla każdego znaku zodiaku. Często teksty podzielone są tematycznie, tak więc osobno można dowiedzieć się co czeka nas w sferze miłości lub w życiu zawodowym.

Innym równie ciekawym rodzajem horoskopu jest horoskop numerologiczny. Na licznych stronach internetowych znajdziemy specjalne napisane programy, które po podaniu przez nas naszej dokładnej daty urodzenia, pozwalają na przypisanie nam pewnej liczby. Jako wynik dostajemy liczbę z przedziału od 1 do 9. Każda z nich oznacza coś innego i jest z nami związana od początku naszego życia. Program przypisuje do danej liczby zestaw cech charakteru danej osoby ( w tym przypadku nas ). Będzie więc dla nas to świetny zestaw wskazówek na dalsze życie.

Czy warto spędzać czas na darmowych wróżbach ?

Warto pamiętać, że darmowe wróżby są tylko zabawą i nie powinniśmy przywiązywać do niech większego znaczenia. Jeżeli jednak interesujemy się tą tematyką, warto spróbować co ona nam może dać zanim wybierzemy się do profesjonalnej wróżki u której będziemy musieli zapłacić czasem nie małe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *